Часті запитання
 • imgСкільки коштує онлайн-консультація?

  Якщо ви звертаєтесь до нас не перший раз,у нас діє акційна пропозиція у вигляді безкоштовної онлайн-консультації. Але ми завжди радимо прийти на прийом до наших спеціалістів, так як багато хвороб мають змішані та приховані симптоми, які не можливо чітко виявити без відповідних аналізів.

 • imgЧи можна викликати лікаря додому?

  Так, у нас є дана послуга. Для виклику лікаря додому необхідно замовити дзвінок на нашому сайті або безпосередньо зателефонувати нам.

 • imgЧи є у вас послуга виклику швидкої допомоги?

  Так, у нас є дана послуга. Для виклику швидкої допомоги необхідно замовити дзвінок на нашому сайті або безпосередньо зателефонувати нам.

 • imgЧи є у вас система знижок?

  Так, у нас працює розширена система знижок для постійних пацієнтів. Якщо ви звератєтесь до нас не перший раз, то маєте можливість отримати знижку на всі медикаменти від 5% до 10% та безкоштовний загальний аналіз крові. Також періодично наш медичний центр проводить акцію на зниження цін популярних медикаментів для усіх бажаючих. За деталями звертайтесь за контактним номером або замовте дзвінок на сайті.

 • imgЧи функціонує у вас власна лабораторія?

  Так, нещодавно на території нашого медичного центру було відкрито нову лабораторію з сучасним обладнанням, яке дає змогу швидко та точно отримувати результати аналізів.

 • imgЧи є у медичному центрі стоматологічне відділення?

  Так, на території нашого медичного центру функціонує стоматологічне відділення з висококваліфікованими спеціалістами, які мають значний досвід роботи та високі рейтинги у відгуках.

img
Замовлення дзвінка

Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо вам протягом хвилини

Замовлення дзвінка

Контакти

Клініка MedicalCenter - це понад 50 профільних фахівців, які щодня дотримуються найвищих стандартів якості лікування та обслуговування